معرفی دوربین‌ های ۴ مگاپیکسل و دی وی آر های ایکس وی آر

معرفی دوربین‌ های ۴ مگاپیکسل و دی وی آر های ایکس وی آر

معرفی دوربین‌ های ۴ مگاپیکسل HDCVI و دی وی آر های XVR

داهوا دوربین‌های ۴ مگاپیکسل از سری جدید HDCVI 3.0 و DVR های ایکس وی آر با قابلیت پشتیبانی از دوربین‌های AHD, HDTVI را به بازارهای جهانی عرضه کرد.

 

دوربین‌های ۴ مگاپیکسل جدید با نرخ ۲۵/۳۰ فریم بر ثانیه با رزولوشن ۴ مگاپیکسل تصویربرداری می‌کنند. داهوا از لنز سریع با گشادگی دیافراگم F/1.5 بر روی این دوربین‌ها استفاده کرده که امکان ثبت تصاویر شارپ حتی در نور کم فراهم گردد.

 

پردازنده این دوربین‌ها از قابلیت WDR با قدرت ۱۲۰ دسیبل پشتیبانی می‌کند، به این ترتیب حتی فضاهای با کنتراست بالا نیز چالش‌برانگیز نخواهد بود!

 

تصاویر این دوربین‌ها تا ۷۰۰ متر با استفاده از کابل کواکسال و تا ۳۰۰ متر با کابل UTP بدون افت کیفیت، قابل انتقال است.

 

دی‌وی‌آر XVR جدید علاوه بر دوربین‌های آنالوگ قدیمی (CVBS) و HDCVI, از دوربین‌های AHD و HDTVI نیز پشتیبانی می‌کند. به این ترتیب امکان استفاده از دی‌وی‌آر و رابط نرم‌افزاری داهوا برای کاربران فناوری‌هایی غیر از CVI فراهم شده است.

 

این دی‌وی‌آرها همانند قبل در سه رده ۴۰۰۰, ۵۰۰۰ و ۷۰۰۰ ارائه شده و از دوربین‌های تا رزولوشن ۵ مگاپیکسل پشتیبانی می‌کنند.

داهوا امکان انتقال برق با استفاده از کابل کواکسال را نیز فراهم نموده، قابلیتی که به اختصار PoC نامیده می‌شود و همانند قابلیت PoE در دوربین‌های تحت‌شبکه، امکان حذف کابل برق را میسر نموده است. به این ترتیب علاوه بر کاهش هزینه‌های کابل و کابل‌کشی، سرعت اجرای کار نیز پیشرفت چشمگیری خواهد داشت.

 

کاربران این دستگاه‌ها می‌توانند از طریق منوی OSD یا کنترلر HDCVI UTC نوع کانالهای ویدئویی را تغییر دهند. فناوری فشرده‌ساز تصویر نیز ارتقا یافته و با فرمت H264+ تا ۷۰ درصد در فضای ذخیره‌سازی efصرفه‌جویی خواهد شد!

 

استفاده از فن‌های خنک کننده جدید و قابلیت‌های Anti-ESD و Anti-Surge برای جلوگیری از اختلالات الکتریکی و تاثیرات نواسان جریان برق، از جمله ویژگی‌های قابل ذکر DVRهای جدید داهوا ست.