Dahua Technology - Leading Video Surveillance Solution Provider

4kبرای ارائه لنز های theia با شرکت DAHUA همکاری

Times: Author:admin

Dahua Technology به عنوان یکی از پیشگامان ارائه دهنده راه حل در صنعت نظارت جهانی ازاین پس دوربین های خود را

(IPC-HF81230E) به لنز های  4Kشرکت theia مجهز خواهد نمود

شرکت theia یکی از شرکت های معتیر در زمینه تولید لنزهای دوربین های IP  می باشد.

رزولوشن 4K  امروزه یک پیشرفت انقلابی در تکنولوژی پردازش تصویر بحساب می آید. در همین راستا و بر اساس تفاهم نامه بین دو شرکت DAHUA و theia از این پس دوربین های IPC-HF81230E داهوا با برخورداری از لنز های 4K کیفیتی چهار برابر رزولوشن دوربین های استاندارد HDTV 1080p را ارائه می دهند .

رزولوشن 4K بطور قابل توجهی وضوح و کیفیت را در ویدیو افزایش می دهد که  این قابلیت دوربین های داهوا را (IPC-HF81230E) به مشاهده و پخش ویدیوهای واضح تر در مناطقی با گستره دید بالا و وسیع قادر میسازد.

این دوربین ها (IPC-HF81230E) همچنین دارای سنسور پیشرفته تصویری STARVIS سونی نیز میباشند که ابعاد پیکسل ها را تا 1.85 µm افزایش می دهد.

دوربین های IPC-HF81230E داهوا قادر به ارائه ویدیو با کیفیت 4K حتی در محیط های کم نور می باشند. که این قابلیت باعث شده تا این دوربین به انتخابی ایده آل برای محیط هایی با نور کم تبدیل شود.

دوربین   داهواIPC-HF81230E

 

لنز های theia 4K با ارائه رزولوشن بالا مطابق با کیفیت تصویر وعده داده شده توسط سنسور 4K ارائه تصاویر با کیفیت بالا همراه با سنسور با ابعادی تا 1.7/1 را تضمین میکند.

خانواده لنز های Varifocal یک میدان افقی از 112 تا 9 درجه را با لنز 4-10و لنز 12 تا 50 میلیمتری پوشش می دهد. این لنزها با رزولوشن4K  در روز و شب با کمتر از 5 میکرون تمرکز در نزدیک نور IR کار خود را به خوبی انجام می دهند. این لنزها با توجه به اندازه معمول دیگر لنز ها ، فقط 52 میلیمتر طول دارند. در مقایسه با دیگر لنزهای 4K با فرمت 1 / 1.7 اینچی و با ویژگی های مشابه، آنها بسیار کوچکتر هستند و اجازه می دهد تا آنها را در محوطه های کوچکتر قرار دهیم.

همچنین به لطف برخورداری از لنز های  SL410 از قابلیت بالایی در جمع آوری نور محیط برخوردار می باشد که احتمالا بهترین توانایی جمع آوری نور از هر لنز Varifocal  دیگری در بازار نظارت تصویری امروز است.

لنزهای Theia 4K

برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید به وبسایت www.theiatech.com مراجعه فرمایید