کسب رتبه سوم در بین 50 شرکت برتر دوربین مدار بسته

کسب رتبه سوم در بین 50 شرکت برتر دوربین مدار بسته

 Security 50یکی از جامع ترین و تأثیرگذارترین گزارشات موجود در صنعت می باشد که هر ساله تولیدکنندگان برتر را در حوزه امنیتی دردنیا را رتبه بندی کرده و معرفی میکند. رتبه بندی سالانه Security 50 بر اساس درآمد حاصل از فروش محصول، سود ناخالص و حاشیه سود در طی سال مالی گذشته است. Dahua با درآمد فروش 13.33 میلیارد CNY (1.93 میلیارد دلار) و رشد 32.26٪ سالانه از سال 2015، Dahua در سال جاری از رتبه 4 در سال 2016 به رتبه 3 رفته ارتقاء یافته است .

 

در همین راستا فو لیکوان، مدیر شرکت Dahua Technology، گفت: "این افتخار بزرگی است که مجددا به وسیله ی Security 50 به عنوان 3 برند برتر در صنعت امنیتی شناخته شده ایم." این عملکرد فوق العاده نشان می دهد کهDahua همچنان اهدف خود را "در ایجاد نوآوری در صنعت نظارت تصویری. " ادامه می دهد.

در سال 2016، Dahua پیشنهادات ارزشمندی را شامل نوآوری، کیفیت و خدمات را برای افزایش ارزش مدیریت شهری، عملیات تجاری و زندگی روزمره ایجاد می کند. سرمایه گذاری Dahua در تحقیق و توسعه، که به %10.69 درصد از درآمد فروش در سال جاری رسیده است.

 

سال جاری همچنین پیشرفت سریعی در صنعت امنیتی را تجربه کرد، که باعث شده است توزیع کنندگان برای افزایش ارزش کسب و کار خود با تبدیل استراتژی خود از فروش محصول به ساخت سیستم های کامل امنیتی روی بیاورند. Dahua برای برآورده ساختن نیازهای مشتری در حال تغییر و تحول در سراسر جهان است، به همین منظور مجموعه ای از راه حل های امنیتی قابل برنامه ریزی را در اختیار شما قرار داده است.

برای ارائه خدمات بهتر به مشتریان و شرکای خود در بیش از 180 کشور ، Dahua  35 شرکت تابعه خود را در سراسر جهان ایجاد کرده است، و تمام این مناطق را (منطقه آسیا و اقیانوسیه، آمریکای شمالی، آمریکای جنوبی، اروپا و آفریقا ) پوشش می دهد. برای بهبود بومی سازی، شرکت های تابعه Dahua از استعدادها و نیرو های محلی استفاده کرده و استخدام کرده اند تا به فروش بهتر، بازاریابی و پشتیبانی فنی به مشتریان و شرکای محلی کمک کنند.

استراتژی اصلی Dahua در سال 2017 جهانی سازی فناوری AI و IoT است. Dahua سرمایه گذاری خود را در جهانی شدن و تحقیق و توسعه ادامه خواهد داد تا به عنوان یکی از بزرگترین راه حل های ارائه شده در زمینه IoT در جهان محسوب شود. Dahua با ماموریت «ایجاد یک جامعه ایمن و زندگی صحیحتر» بر روی «نوآوری، کیفیت و خدمات» تمرکز خواهد کرد تا به شرکا و مشتریانش در سراسر جهان خدمت کند.