داهوا از محصول حضور و غیاب خود مجهز به شناسایی و احراز هویت رونمایی نمود

داهوا از محصول حضور و غیاب  خود مجهز به شناسایی و احراز هویت رونمایی نمود

 Dahua Technology، به عنوان یکی از پیشگامان در ارائه راه حل در صنعت نظارت ویدئو یی، از محصول حضور و غیاب  خود مجهز به شناسایی و احراز هویت رونمایی نمود: DHI-ASA4214F و DHI-ASA6214F این دستگاه ها هوشمند از هر دو قابلیت شناسایی چهره و اثر انگشت برای کنترل دسترسی و حضور و غیاب درسناریوهای اداری پشتیبانی می کند و امکان مدیریت آسان کارمندان و کنترل امنیت را فراهم می سازد.

سریع، ایمن و دقیق  با قابلیت شناسایی چهره و اثر انگشت

امروز دستگاه های شناسایی اثر انگشت یا صورت معمولا در محل کار دیده می شود، اما محصولات حضورو غیاب Dahua، با قابلیت شناسایی چهره و اثر انگشت هر دو را در غالب یک دستگاه ارائه می دهد. الگوریتم های تشخیص چهره پیشرفته مادون قرمز، این دستگاه را قادر به شناسایی چهره شخص حتی در شرایط نامساعد نور محیطی می سازد، که این دستگاه در کوتاه ترین زمان ممکن عملیات شناسایی را انجام می دهد. دسترسی به استریم تشخیص چهره  بصورت زنده به طور قابل توجهی ایمنی را بهبود می بخشد، و مانع استفاده ازعواملی از قبیل "استتار تصویری" برای فریب دادن سیستم می شود. همچنین در صورت نیاز، می توانید از ترکیب یک کارت یا رمز عبوربرای ایمن تر ساختن سیستم استفاده نمایید.

 

هوشمند و پیشرفته ولی ساده برای کار کردن حتی برای مبتدیان

با وجود داشتن چندین تکنولوژی پیشرفته، دستگاه های جدید Dahua  دارای نصب بسیار آسانی می باشند. دستگاه از هر دو پروتکل TCP / IP و اتصال Wi-Fi پشتیبانی می کند، همچنین کاربران می توانند سیم یا اتصال بی سیم را با توجه به نیاز خود انتخاب کنند. همچنین از قابلیت اتصال P2P و کنترل از راه دور از طریق نرم افزار Wiegand پشتیبانی می کند، که به شما اجازه می دهد تا سیستم های جامع امنیتی را به سرعت و با هزینه ای به مراتب کمتر تجربه نمایید. علاوه بر این، DHI-ASA4214F و DHI-ASA6214F می توانند تا 1000 چهره را ذخیره کنند و هر دو قادر به ذخیره سازی 30،000 کارت مختلف، 3000 اثر انگشت مجزا و 150،000 حساب کاربری هستند.

دستگاه هوشمند با ویژگی های شخصی

محصولات حضور و غیاب  جدید Dahua دارای قابلیت شخصی سازی می باشند که بسته به نوع  کاربر و محل کاری از قبیل سازمان های دولتی، شرکت های تجاری، مدارس ، فروشگاه های کوچک خرده فروشی یا رستوران ها قابل دسته بندی می باشد. محصولات حضور و غیاب  جدید Dahua توسط سیستم هوشمند PSS منحصر به فرد Dahua با قابلیت پشتیبانی از کنترل قفل، اینترلاک ، و 6 نوع رویدادهای قابل تنظیم قابل برنامه ریزی را فراهم می کند که کاربران را قادر به شخصی سازی پروتکل های امنیتی خود در شرایط مختلف می کند. این دستگاه ها همچنین دارای زمان صرفه جویی در نور روز و NTP هستند، که برای شرکت هایی که دارای امکانات  وتجهیزات در مناطق مختلف هستند، بسیار مفید خواهد بود.