انتخاب دوربین حرارتی Dahua به عنوان محصول برتر 2017

دوربین حرارتی بولت  Mini TPC-BF2120 ، Dahua  مفتخر به کسب رتبه دوم در رتبه بندی 10 محصول برتر در سال 2017 از موسسه A & S شد!

رتبه بندی " 10 محصول امنیتی محبوب" A & S ، یکی از شناخته شده ترین موسسات در صنعت امنیت جهانی است ، انتخاب 10 محصول برتر ویدئویی براساس میزان نمایش صفحات این محصولات در سایت asmag.com است.

 

محصولات موجود در این لیست همه از دستورالعمل های زیر پیروی می کنند.

اولا محصول باید از ماه ژانویه تا دسامبر 2017 در پایگاه داده asmag.com آپلود شود. دوم اینکه هدف اصلی محصول باید برای افزایش امنیت باشد که شامل محصولاتی از قبیل: دوربین های فاقد Wi-Fi، دوربین های مکعبی، DIY یا دوربین های هدفمند، که در بخش خانه هوشمند گنجانده شده است. و در نهایت، تنها یک محصول از هر شرکت انتخاب می شود. پس از ارزیابی جامع، دوربین حرارتی بولت  Mini TPC-BF2120 ، Dahua  مفتخر به کسب رتبه دوم با آمار 45 درصد بازدید در آسیا دست یافت.

دوربین حرارتی بولت  Mini TPC-BF2120 ، Dahua   با استفاده از تکنولوژی تصویربرداری حرارتی  که برای نظارت  در محیط هایی با نور کم و تاریک مناسب است. این مجموعه ترکیبی از یک دوربین حرارتی برای نظارت در تاریکی و یک دوربین قابل رویت با Smart IR برای تایید جزئیات است. همچنین از تجزیه و تحلیل رفتار، تشخیص آتش و ویژگی های زنگ  هشدار پشتیبانی می کند.

Dahua با ماموریت «ایجاد یک جامعه ایمن و زندگی هوشمند»، همچنان بر «نوآوری، کیفیت و خدمات» تمرکز خواهد کرد تا محصولات و خدمات جهانی را به مشتریان و همکارانش در سراسر جهان ارائه دهد.