دوربین های صنعتی داهوا راه حلی جامع برای صنایع

با توسعه سریع اتوماسیون صنعتی، و همچنین افزایش بهره وری، کاهش دخالت نیروی انسانی و بهبود کیفیت محصولات، موجب افزایش تقاضای دوربین های صنعتی شده است. Dahua Technology، به عنوان یکی از پیشگامان در ارائه راه حل در صنعت نظارت ویدئو یی، مجموعه ای از دوربین های صنعتی جدید خود را برای صنعت لجستیک و اتوماسیون عمومی به نمایش گذاشت.

 

Dahua همراه با راه اندازی خط تولید محصولات جدید، محصولات خود را گسترش داده ، محصولاتی از جمله:

دوربین اسکن منطقه ای: سری محصولات ، 7000، 5000 و  3000، 3 محصول ، با رابط GigE و USB3 به ترتیب در حال حاضر برای برنامه های مختلف در دسترس است. سری 7000 برای کاربران با بالاترین الزامات عملکردی هدفمند است، سری 5000 برای عملکرد  نرمال طراحی شده است.

دوربین اسکن خط: خطوط اسکن 1/2 خط و 2K / 4K در حال حاضر برای برنامه های مختلف در دسترس است که نیاز به هر دو مشخصه وضوح بالا و میزان اسکن بالا از اشیاء متحرک را دارا می باشد.

دوربین هوشمند: دوربین هوشمند مبتنی بر Movidus مبتنی بر الگوریتم تلفیقی کدگذاری شده است که برای برنامه های کاربردی در لجستیک منتشر شده است، به خصوص با توسعه سریع در اتوماسیون  صنعت لجستیک.

دوربین  3D: دوربین 3D به تازگی در مجموعه محصولات اضافه شده است و می تواند ابعاد اشیاء را تا سطح mm اندازه گیری کند.

لنز و لوازم جانبی: انتخاب گسترده ای از لنز و لوازم جانبی، همراه با  SDK و نرم افزاری Open source  راه حلی کامل می باشد .

Dahua با ماموریت «ایجاد یک جامعه امن تر و زندگی هوشمندتر» بر روی «نوآوری، کیفیت و خدمات» تمرکز خواهد کرد تا به شرکا و مشتریان  خود در سراسر جهان خدمت کند.