فناوری IP ePoE داهوا چیست؟

پس از معرفی سیستم ePoE (Extended Power over Ethernet)  در ماه ژوئیه سال 2017، Dahua Technology، به عنوان یکی از پیشگامان در ارائه راه حل در صنعت نظارت ویدئو یی، تکنولوژی  ePoE را به طیف گسترده ای از محصولات خود از جمله دوربین های تحت شبکه ، ضبط کننده های64/32/16 کانال و سوئیچ های شبکه  24/16/8/4پورتاضافه نموده است  . فناوری  IP ePoE که توسط داهوا بهینه سازی و ارتقاء یافته است ، مشتریان و شرکای Dahua را قادر می سازد تا علاوه بر کاهش هزینه ها ، فرصت های بیشتری در کسب و کار خود ایجاد نمایند.

محصولاتی که در حال حاضر با تکنولوژی ePoE مجهز شده اند.

 

مشخصات محصول

سیستم   ePoE IPداهوا امکان انتقال تا 800 متر بین دوربین ePoE و سوئیچ شبکه ePoE یا ePoE NVR را با سرعت 10Mbps و 13W یا300M   و 100Mbps و 25/5W  را ارائه می دهد. محدودیت اترنت و سیستم سنتی PoE  هر دو موجب محدود کردن فاصله کابل تا 100 متر پورت های شبکه را کاهش می دهد و همچنین نیاز به دستگاه های فرمت اترنت یا سوئیچ های اضافی شبکه را حذف می کند. علاوه بر این، با توجه به نتایج آزمایش، سیستم IP ePoE در مقایسه با سیستم سنتی آی پی، تاخیر انتقال یا میزان تلفات بسته را تا حد قابل ملاحظه ایی کاهش خواهد داد.

سناریوهای برنامه

برای نظارت بر فضاهایی با وسعت زیاد مانند انبارهای بزرگ، پارکها و پارکینگ در فضای باز، فاصله دوربین هامعمولا بیش از 100 متر از مرکز کنترل است. رویکردهای متعارف، از قبیل اضافه کردن دستگاه های متعدد و فیبر نوری، موجب افزایش تجهیزات و در نتیجه افزایش هزینه های نصب و همچنین ایجاد سیستم پیچیده خواهد شد. سیستم Dahua ePoE IP ، با انتقال 300 متری در 100 مگابیت بر ثانیه از طریق کابل شبکه با تنها یک کابل مورد نیاز برای اتصال ، یک راه حل ساده، مقرون به صرفه و قابل اعتماد را ارائه می دهد.

 

یک راه حل مناسب برای مهاجرت سیستم نظارت آنالوگ به آی پی نیاز به تطبیق سیگنال ویدئو IP و اتصال RJ45 به کابل کواکسیال، پشتیبانی از طول کابل کواکسیال و انتقال قدرت بیش از کابل کواکسیال است. سیستم Dahua ePoE IP با استفاده از PoC Extender LR1002 برای اتصال پورت اترنت دوربین IP یا سوئیچ شبکه در یک طرف و اتصال BNC از کابل کواکسیال از طرف دیگر، پشتیبانی از انتقال 1000 متری از طریق کواکسیال با سرعت 10 مگابیت در ثانیه و ارائه قدرت پائین به دوربین های IP این یک راه حل ساده و موثر است که به طور قابل توجهی هزینه مهاجرت آنالوگ به IP را کاهش می دهد.

فناوری  IP ePoE که توسط داهوا بهینه سازی شده در نمایشگاه IFSEC International 2018 در طول 19-21 ژوئن در نمایشگاه بین المللی  ارائه می شود، راهی بهتر برای انتقال دوربین های IP و سوئیچ های شبکه یا ضبط کننده ها را فراهم می کند و موجب انعطاف پذیری بیشتر در طراحی سیستم و صرفه جویی در هزینه ساخت و ساز و سیم کشی می شود. Dahua با ماموریت «ایجاد یک جامعه امن تر و زندگی هوشمندتر» بر روی «نوآوری، کیفیت و خدمات» تمرکز خواهد کرد تا به شرکا و مشتریانش در سطح جهان خدمت کند.