تکنولوژی فوق العاده دوربین های حرارتی داهوا

دوربین های نظارتی معمولا قادر به ضبط ویدئو در روز و مناطق روشن است. با این حال، هنگامی که با یک منطقه کم نور و یا در شب مواجه می شوند، توانایی ضبط ویدئوی این دوربین ها کاهش می یابد، زیرا سنسور ها باید از طریق افزایش حساسیت ، کمبود نور را جبران کنند، در نتیجه ، یک تصویر بی کیفیت  ایجاد می کند. از آنجاییکه نظارت شبانه روزی ، فاکتور مهمی در ارزیابی اثربخشی سیستم نظارت است، دستگاه های تصویربرداری حرارتی توانایی تبدیل انرژی گرمایی به تصویر قابل مشاهده برای چشم انسان را دارند.

Dahua Technology با بهره گیری از تجربه خود در تجزیه و تحلیل تصاویر و با استفاده از الگوریتم های هوشمند، نسل جدیدی از دستگاه های تصویربرداری حرارتی با عملکرد های نوآورانه را ایجاد کرده است که با استفاده از نور مرئی و مادون قرمز ، کاربران را قادر می سازد تا به طور موثر در هر منطقه تحت شرایط روشنایی محیط ، منطقه را کنترل کنند. علاوه بر این، این توابع شامل قابلیت های پیشرفته مانند اندازه گیری دما هوشمند و تجزیه و تحلیل رفتار، گسترش بیشتر دامنه برنامه های نظارتی مانند حفاظت از محیط زیست و یا پیش بینی وضعیت  تجهیزات برای تعمیر و نگهداری آن ها .

محصولات جدید با استفاده از آشکارسازهای مادون قرمز بدون شارژ با دامنه پیکسلی 400x300  مجهز شده اند و 40٪ افزایش نسبت به آشکارساز مادون قرمز قبلی با 336x256 پیکسل است. مزیت این محصول در افزایش قابل توجه میدان دید می باشد، به عنوان مثال، TPC-BF5400 با لنز حرارتی 13 میلی متری، دارای میدان دید    29/7 x22.3درجه است و مدل قدیمیتر TPC-BF5300 برابر با 25/1× 19با همان لنز است. در همین حال، مدل های جدیدتر پیشرفت هایی در کسب اطلاعات دقیقتر، کنتراست نوری دریافت کرده اند.

تصویربرداری حرارتی احتمالا قابل اطمینان ترین راه حل امنیتی برای محافظت از محیط است. این دوربین ها براحتی اجسام متحرک را حتی در تاریکی شب،در 24 ساعت روز و 7 روز در هفته تشخیص می دهد.

 

Dahua IVS   (سیستم ویدئو هوشمند) یک الگوریتم تحلیلی ویدئویی داخلی است که عملکردهای هوشمند را برای نظارت بر یک صحنه برای تشخیص مواردی از قبیل نفوذ ، اشیاء رها شده و یا از بسرقت رفته مورد استفاده قرار میگیرد. مدل DH-TPC-BF5400-B13 می تواند برای ایجاد یک سیستم تشخیص نفوذ محیط، به عنوان یک دیوار نامرئی عمل کند. هنگامی که در ارتفاع توصیه شده مثلا 5 متر نصب می شود، یک دوربین می تواند یک حصار 100 متر را پوشش دهد. در هر چند روز یا شب، تا زمانی که کسی وارد منطقه مورد نظر شود، هشدار به مرکز کنترل ارسال خواهد شد.

دوربین های حرارتی نه تنها برای نظارت تصویری، بلکه برای نظارت از راه دور به منظور جلوگیری از حوادث نیز مناسب است. محاسبه رابطه متناظر بین انرژی تابشی و درجه حرارت، دمای سطح هدف را از طریق مقادیر مختلف خاکستری نشان می دهد. در حال حاضر، دما اندازه گیری در محدوده  با ضریب تشخیص ±2 ° C،  است. اگر دمای تجهیزات یا بخشی از ایستگاه بیش از یک آستانه از پیش تعیین شده، سیستم به طور خودکار باعث ایجاد زنگ هشدار و مدیریت هشدار می شود.

روش های نظارتی متعارف در برخورد با انواع تهدیدها کافی نیست. فن آوری های پیشرفته برای جلوگیری از تهدید و پاسخ دادن به آن در کوتاه ترین زمان ممکن ضروری هستند. دستگاه های تصویربرداری حرارتی Dahua، که در نمایشگاه IFSEC International 2018 طی 19 تا 21 ژوئن نمایش داده می شوند، ابزارهایی را برای تأمین امنیت در تعدادی از برنامه های کاربردی فراهم می کنند. Dahua با مأموریت "ایجاد یک جامعه امن تر و زندگی هوشمندتر" به تمرکز بر "نوآوری، کیفیت و خدمات" برای خدمت به همکاران و مشتریان در سراسر جهان ادامه خواهد داد.