داهوا از دوربین های تحت شبکه تشخیص و شناسایی چهره خود رونمایی نمود

Dahua Technology، به عنوان یکی از پیشگامان در ارائه راه حل در صنعت نظارت ویدئویی، بصورت رسمی از دوربین های  تحت شبکه خود  سری درک عمیق (deepsense) که توسط تکنولوژی هوش مصنوعی  بهبود یافته است که شامل  دوربین های تحت شبکه تشخیص چهره  (DH-IPC-HDBW8242E-Z4FD, DH-IPC-HFW8242E-Z4FD-IRA-LED and DH-IPC-HFW8242E-(Z20FD-IRA-LED و دوربین های تحت شبکه شناسایی چهره  (DH-IPC-HDBW8242E-Z4FR, DH-IPC-HFW8242E-Z4FR-IRA-LED, and DH-IPC-HFW8242E-Z20FR-IRA-LED)  می باشد رونمایی کرد

 

شناسایی چهره توسط هوش مصنوعی

این تکنولوژی بر اساس تکنولوژی امنیتی هوش مصنوعی داهوا و همچنین از تکنولوژی WDR برخوردار است، سری دوربین های تحت شبکه Deepsense  از لحاظ کیفیت تصاویری با وضوح بالا، حتی در شرایط نوری نامتعادل را ارائه می دهد. علاوه بر این، قابلیت تشخیص شش ویژگی مختلف اجزاء صورت و استخراج آن ها از ویدئو پشتیبانی می کند این ویژگی ها از قبیل: جنسیت، سن، حالت (شاد، آرام، هیجان زده، ناراحت و عصبانی)، عینک، ماسک دهان و ریش و سبیل، می باشد.

 

عملکرد بالاتر در ذخیره سازی کمتر

دوربین های تحت شبکه جدید Dahua با استفاده از تصاویر به جای ضبط فیلم ها به طور موثر نیازهای پهنای باند را کاهش می دهد. و هنگامی که یک تصویر تار و یا دارای زاویه دید بد شناسایی می شود، آن را به طور خودکار از حذف می کند، به طوری که تنها بهترین و واضح ترین تصاویر برای تجزیه و تحلیل، صرفه جویی در پهنای باند و فضای ذخیره سازی ارسال می شود. علاوه بر این، با پشتیبانی از استانداردهای کد گذاری ویدئویی پیشرفته (H.265 و H.264)، ذخیره سازی تا 70٪ را حفظ می کند در حالی که با حفظ کیفیت بالا نسبت به استانداردهای فشرده سازی ویدئو استاندارد، هزینه کل عملیات را برای کاربران کاهش می دهد.

 

امکان شخصی سازی برای نیازهای خاص

پس از ارسال اطلاعات به پایگاه داده ساخته شده (تا 10،000 چهره)، Dahua's deepsense IPC راهکار کاربر پسند و انعطاف پذیر برای مدیریت داده ها را ارائه می دهد، که امکان مقایسه را راحت تر میسازد. توابعی مانند لیست سیاه / سفید و حالت غریبه، کسانی که به عنوان غریبه یا افرادی با فهرست سیاه شناخته می شوند موجب فعالسازی زنگ خطر می شوند،. این اجازه را می دهد تا کاربران را حتی با درصد شباهت بالا شناسایی و اعلام کند.

داهوا با مأموریت "ایجاد یک جامعه امن تر و زندگی هوشمند تر"، به تمرکز بر "نوآوری، کیفیت و خدمات"، برای خدمت به شرکا و مشتریان خود در سراسر جهان ادامه خواهد داد