فن آوری Dahua HDCVI 5.0 ارمغانی دیگر برای امنیتی بیشتر

Dahua Technology با افتخار جدیدترین نسخه HDCVI 5.0 را به جهان معرفی نمود، که آخرین بخش از سیرتحولات انقلابی را برای صنعت نظارت جهانی که در سال 2012 آغاز شد، به ارمغان می آورد.

برای کسانی که در حال حاضر با این حوزه آشنا نیستند، نیازی به توضیح جزئيات فنی پیچیده می باشد، تنها کافی است تصور کنید یک مامور امنیتی بسیار عالی را که استخدام می کنید تا شما بتوانید از امنیت خود حتی در تاریکی شب لذت ببرید،شخصی که همچنین قادر به تشخیص چهره همراه با اسم آن شخص می باشد؛ و همینطورشخصی که به اندازه کافی هوشمند باشد برای شناسایی تهدیدات بالقوه و انجام اقدمات مورد نیاز بصورت خود به خود؛ و همچنین شخصی که هرگز خسته نمی شود و دارای یک نظارت 24/7 می باشد. این یک معجزه نیست که چنین نگهبان امنیتی بزرگی داشته باشید فناوری Dahua HDCVI 5.0  تمام موارد فوق را انجام می دهد.

 

اکنون اجازه دهید به واقعیت ها و اعداد سخت افزاری برسد که مزایای مختلفی را که توسط HDCIV 5.0 به ارمغان آورده شده است را برمی شمارد که شامل HDCVI Active Deterrence Camera  ، دوربین 4K / 5MP / 1080P Starlight HDCVI، دوربین   HDCVI Full HD 1080P  و HDCVI 4K & H.265 AI XVR .هنگام استفاده ترکیبی آنها از مشکلات امنیتی در 5 ناحیه زیر مراقبت خواهند کرد.

حفاظت محیطی

HDCVI 5.0  می تواند خطرات بالقوه را براساس حرکات قابل تنظیم، tripwire  و قوانین نفوذ شناسایی کند. سیستم هنگامی که حرکت خطرناکی رخ می دهد، هشدار را به کاربران ارسال می کند.

علاوه بر این، سیستم دارای تجزیه و تحلیل هوشمند است که اشیایی مانند حیوانات، حشرات، برگ ها، نور، باران و غیره را فیلتر می کند، بنابراین هشدارهای کاذب را کاهش می دهد و کاربران را قادر می سازد تا بر تهدیدات واقعی تمرکز کنند.

شناسایی چهره

HDCVI 5.0 قادر به تشخیص چهره و شناسایی آن و مقایسه آن با چهره های ذخیره شده در پایگاه داده می باشد تا از این طریق بتوانید افرادی را که در لیست سیاه وسفید شما هستند را تشخیص دهید.

سیستم قابلیت تشخیص چهره تا 24 عکس در ثانیه در 20 پایگاه داده با حداکثر 100،000 تصویر صورت می باشد

جستجوی متادیتا

با اطلاعات استخراج شده از چهره های هدف مانند جنس، سن، عینک، ماسک، ریش و غیره، ابرداده امکان جستجو هوشمند را در مقایسه با شیء مدل سازی شده و پایگاه داده یا مطابقت با ویژگی های هویت فراهم می کند که به طور قابل توجهی باعث افزایش دقت و بهره وری می شود.

تداخل فعال

HDCVI 5.0  می تواند نه تنها هشدارهای واقعی را به کاربران بصورت همزمان بفرستد، بلکه  قابلیت اعلام هشدار را با نور سفید و آژیر در سایت می باشد. لذت بردن از PIR و حرکت دوگانه تشخیص که دقت را بهبود می بخشد و فضای ذخیره سازی را کاهش می دهد.

علاوه بر این، همراه با هشدارهایی که به کاربران بصورت همزمان ارسال می شود، تأیید تصویری و صوتی با فیلم های HDCVI ارسال می  شود.

Starlight و تمام رنگی

برای  HDCVI 5.0، تاریکی دیگر بهانه ای برای تصاویر بی کیفیت نیست. با استفاده از دوربین های Starlight که از کیفیت 1080p  تا 4K و رنگی کامل استفاده می کنند که دارای سنسور با کارایی بالا و لنز دیافراگم بزرگتر هستند، این سیستم قادر به تولید بازدهی رنگی و عملکرد حساس به نور است که باعث می شود تصاویر واضح تر، محیط های نظارت کم نور مانند پارکینگ، خیابان های شهری، مغازه ها و غیره شود.

حتی در تاریکی کامل، به لطف غلظت نور با Smart IR برای دوربین های معمولی ستاره ای یا Smart White Light برای دوربین های Full-color، سیستم همچنان کار می کند.

لازم به ذکر است که

HDCVI 5.0  ویژگی های متفاوتی از سیستم HD-over-Coax شامل ارتقاء آسان برای استفاده می باشد. علاوه بر این، گسترش سیستم را با ویژگی های عملی ساده مانند رمزگذاری هوشمند H.265 + و صوتی با کیفیت پخش عالی ساده می کند.

Dahua Technology، به عنوان یکی از پیشگامان در ارائه راه حل در صنعت نظارت ویدئویی ، همواره تاکید زیادی بر ≪نوآوری، کیفیت و خدمات≫ داشته است که به طور طبیعی منجر به تولد و تکامل یافتن راه حلهای HDCVI می شود. آخرین نسخه HDCVI 5.0  نقطه عطفی دیگر در راه هدف نهایی Dahua است: ایجاد یک جامعه امن تر و زندگی هوشمند تر.