داهوا سری دوربین های Eco-Savvy 3.0 خود را با همکاری شرکت Ivideon منتشر کرد

Dahua Technology، به عنوان یکی از پیشگامان در ارائه راه حل های هوشمند مبتنی بر IoT و خدمات نظارت تصویری، ادغام دوربین های سری Eco-Savvy 3.0 خود را با شرکای استراتژیک خود،  Ivideon تحت عنوان (DIPP)، که یک ارائه دهنده سیستم های نظارت تصویری ابری و ارائه دهنده خدمات نظارت تصویری و تحلیلی ویدئویی می باشد را اعلام کرد.

 

خانواده Eco-Savvy 3.0 داهوا شامل طیف گسترده ای از مدل های با وضوح بالا در زمان واقعی((Real_Time، فشرده سازی H.265 و توابع تشخیص هوشمند برای پاسخگویی به نیازهای کاربردهای متنوع است. همراه با تکنولوژی   ePoEداهوا برای انتقال دور برد، یک انتخاب مقرون به صرفه برای کاربران که نیاز به تعادل عالی بین نوآوری و کیفیت را فراهم می کند. در حال حاضر تمام دوربین های Dahua Eco-savvy 3.0 را می توان از طریق دستگاه های با قابلیت اتصال به اینترنت (PC، Mac، Linux، Web، iOS، (Androidاز یک حساب کاربری در هر نقطه از جهان بدون استفاده از NVR ها، DVR ها و سرورها به Cloud استفاده کرد.

این ادغام یک تلاش مشترک دیگر دو شرکت پس از توافقنامه استراتژیک DIPP است که پیشتر امضا شده است. برنامه Dahua Integration Partner (DIPP) با تمرکز بر ایجاد راهکارهای جامع و یکپارچه با شرکای شخص ثالث برای مشتریان و طرفداران هر دو طرف ، از جمله برای بازاریابی عمیق، پروژه و پشتیبانی فنی است.

برای اطلاعات بیشتر، میتوانید از سایت اینترنتی DIPP بازدید کنید.

Dahua Technology و Ivideon از سال 2014 همکاری داشته اند تا محصولات و راه حل های پیشرفته VSaaS را تولید کنند. در طی این دوره، تعامل نزدیک از دو اجازه برای راه اندازی بیش از 5 سیستم عامل مجتمع، 1000 مدل دوربین های IP و دوربین های مجهز شده است. در سال 2017، Dahua Technology یک راه حل را برای اتصال دوربین های آنالوگ به ابر با استفاده از HDCVI-DVR ها توسعه داد. سخت افزار Dahua Technology همراه با پلتفرم Cloud Ivideon، راه حل ایده آل خدمات نظارت تصویری را برای مشتریان ارائه می دهد. Dahua Technology با ماموریت «ایجاد یک جامعه امن تر و زندگی صحیحتر» به تمرکز بر «نوآوری، کیفیت و خدمات» برای خدمت به شرکا و مشتریان در سراسر جهان ادامه خواهد داد.