نمایشگاه های نوآورانه داهوا، مکانی برای نمایش توان فنی داهوا به مصرف کنندگان

پس از یک سری جشنواره و نمایشگاه های موفق در سه ماهه سوم سال 2018، Dahua Technology به عنوان یکی از پیشگامان در ارائه راه حل های هوشمند مبتنی بر IoT  و خدمات نظارت تصویری، یک بار دیگر تکنولوژی های پیشرفته و راهبردی خود را در صنعت امنیتی به جهان نشان داد.

نمایشگاه Dahua Starlight در لیتوانی

نمایشگاه Starlight  در لیتوانی با هدف آموزش به مشتریان در چگونگی استفاده از منابع و ابزار موجود برای بهبود شرایط رقابتی برند Dahua در بازار برگزار شد. برای این رویداد، تیم Dahua یک شیوه ارائه جدید بر اساس نیاز مشتریان، همراه با ترکیب نکات برجسته محصولات و برنامه هایی را که ویژگی های محصولات را نشان می داد طراحی کردند، که این امرموجب افزایش مشارکت و تعامل مشتری ها می شود.

 

همانطور که نام "Starlight show" از خانواده دوربین های Dahua Starlight می آید، جدیدترین سری از دوربین های Starlight،  IPC-HDBW4239R-ASE با عملکرد کامل این محصول نمایش داده شد که به شدت بر مشتریان تاثیر گذار بود.

این مدل به خاطر استفاده از سوئیچ ePoE و کابل UTP، بسیار  مقرون به صرفه می باشد. علاوه بر این، همکاران ما نمایشی از نحوه عملکرد دوربین های پانوراما،  PFW8802 را نشان دادند که نشان دهنده عملکرد عالی IR  این دوربین ها پس از خاموش شدن چراغ ها می باشد.

انجمن امنیتیDahua –ورشو

انجمن امنیتی داهوا یک راه حل جدید برای پاسخ گویی به نیازهای صنعت سیستم های نظارتی می باشد. شرکت Dahua، حدود  300 نفر از مدیران و تصمیم گیرندگان درمسائل امنیت ملی، در بخش دولتی و صنعت در CEE و Nordicدعوت کرده، شرکای Dahua و همچنین رسانه های محلی در هتل رنسانس فرودگاه ورشو، در مورد وضعیت کنونی و روند آینده بحث و گفتگو کردند.

در مجموع 8 سخنرانی ارائه شده توسط 6 کارشناس از رهبران صنعت مختلف از جمله Seagate، Intel، AxxonSoft، QNAP، IPMA و BFT به اشتراک گذاشته شده و امکانات تکنولوژیکی امروز و آنچه که ما می توانیم در سال های آینده به آن دست یابیم با مهمانان به اشتراک گذاشته شد. Dahua Technology، به عنوان یک رهبر در زمینه ارائه راهکارهای هوشمند برای سیستم های امنیتی، راهکار ایمن سازی شهر خود را ارائه داد که فن آوری های غالب شرکت را در بر می گیرد تا مردم را با محیط امن تر و هوشمند آشنا سازد.

Dahua Technology با ماموریت «ایجاد یک جامعه امن تر و زندگی صحیحتر» به تمرکز بر «نوآوری، کیفیت و خدمات» به تلاش خود برای خدمت به شرکا و مشتریان خود در سراسر جهان ادامه خواهد داد.