تلفیق تکنولوژی Control4 و داهوا در ساخت تجهیزات هوشمند

تکنولوژی Control 4 از قابلیت­ های شبکه و اتوماسیون در سیستم ­های خانگی و تجاری همچون دیمرها، سوییچ ها و ترموستات وایرلس استفاده می­ کند و اخیرا شرکت داهوا طی قراردادی از این تجهیزات استقبال و در محصولات خود بکار برده است که خبر آن در کنفرانس ICS West منتشر شد.

هم اکنون در آمریکای شمالی محصولات داهوا همانند، دوربین های تحت شبکه، NVRهای سری Pro  و Lite و XVRهای HDCVI به تکنولوژی Control4 Composer HE 2.9.0 مجهز شده اند.

NVRها و دوربین های داهوا با قابلیت تشخیص حرکت این امکان را برای کاربران فراهم می کنند که پس از تشخیص حرکت، سامانه Control4 را فعال و هشدارهای لازم را ایجاد کنند همچنین NVR داهوا امکان نمایش تصاویر MJPEG و فیلم های H.264 بر روی نمایشگر Control4 را فهم کرده است.

بکارگیری این تکنولوژی برای کنترل امنیت و تجهیزات خانگی و تجاری مورد علاقه بسیاری از کاربران قرار گرفته است و دو شرکت Control4 و داهوا به دنبال ساده سازی آن هستند تا همه کاربران بتوانند به راحتی از آن استفاده کنند.

Tim Wang رئیس شرکت داهوا در امریکا، در کنفرانس به این نکته اشاره کرد که داهوا به دنبال ایجاد پلت فرمی خانگی برای کنترل هوشمند و نظارتی امنیتی است.