ایجاد یک انجمن برای حفاظت از حقوق مصرف کنندگان توسط داهوا

Dahua Technology، به عنوان یکی از پیشگامان در ارائه راه حل در صنعت نظارت ویدئویی ، اعلام کرده است که در این شرکت یک کارگروه جدید ایجاد شده است تا در جهت بهبود کارکرد سفارشات محصولات خود در بازار های بین المللی، بهتر از حقوق مصرف کننده محافظت شود.

Dahua Technology، به عنوان یک شرکت سهامی خاص که متعهد به مسئولیت های اجتماعی خود است، می داند که حقوق مصرف کننده باید مورد احترام و محافظت شود، به ویژه حفظ حریم خصوصی آنها.  بنابراین، نرم افزار های محصولات رسمی  Dahua Technology  با ویژگی های حفاظت از اطلاعات همراه است و با بروزرسانی های متعدد برای اطمینان از امنیت اطلاعات و قابل اطمینان پشتیبانی می شود. علاوه بر این، این محصولات قبل از خروج از خط تولید وکارخانه Dahua ، هر محصول دقیق ترین چک های کیفیت را پیش از وارد شدن به بازار پشت سر می گذارد.

با این حال، در سال های اخیر،Dahua Technology  از مصرف کنندگان در مورد برخی توزیع کننده های محصولات "Dahua" برای خرید بدون هیچ گونه پشتیبانی فنی یا تضمین خدمات پس از فروش شکایت کرده اند. چنین مواردی برخی از مصرف کنندگان را گمراه کرده است. این تا حدودی سبب آسیب شدید به شرکت Dahua Technology  شده است.

برای تضمین مصرف کنندگان برای لذت بردن از محصولات و خدمات واقعی که توسط Dahua Technology وعده داده شده است، در سال 2018 یک کارگروه جدید ایجاد شده است. علاوه بر این، Dahua Technology وعده داده است که منابع و سرمایه خود را برای بهبود سفارشات ، فروش بهتر و ارتقاء فن آوری ها و حفاظت بهتر از حقوق مصرف کنندگان صرف نماید.

Dahua Technology با ماموریت «ایجاد جامعه امن تر و زندگی هوشمندتر» بر روی «نوآوری، کیفیت و خدمات» تمرکز خواهد کرد تا به شرکا و مشتریان در سراسر جهان خدمت کند.