Dahua برای مقابله با خشونت علیه زنان سیستم های نظارت تصویری پیشرفته خود را معرفی نمود

به افتخار روزجهانی مقابله با خشونت علیه زنان، Dahua فناوری پیشرفته نظارت تصویری خود را به مرکز «Hope Victims» برای ایجاد یک فضای امن برای زنان و برای محافظت از افراد مبتلا به خشونت تحویل داده است.

 

در سطح جهانی، تقریبا یک سوم (30٪) زنان ، از طرف همسران شان، نوعی خشونت را تجربه کرده اند. در سطح جهانی، بیشتر فعالان و گروه ها برای مبارزه با خشونت علیه زنان فعالیت می کنند. بویژه، مرکز Faces of Hope که به عنوان پیشرو در ارائه یک شبکه ایمنی برای کاهش خشونت محصوب می شود. با در نظر گرفتن خطر سوء استفاده کنندگان، برای مرکز ضروری بود که سیستم نظارت تصویری خود را ارتقا دهد تا امنیت افراد را تضمین کند.

Dahua Technology  با ارتقاء سیستم امنیتی مرکز Faces of Hope با HD Over Coax برای به حداقل رساندن اختلال در سیستم و تقویت رابط کاربری و همچنین فن آوری هایی مانند دوربین های 4 مگاپیکسلی 3.6 مگاپیکسلی مینی دام و مینی بالت، به منظور وضوح بهتر، استفاده شده است. علاوه بر این، Dahua مرکز نظارت شبانه را با محصولات WDR فعال کرده است تا تصاویر با کیفیت بالا و تصاویر شفاف و روشن را در تمام طول روز فراهم کند.

با پشتیبانی کامل از ISR ، نصبی بسیار آسان را بهمراه دارد. کارکنان مرکز Faces of Hope ، سیستم پیشرفته ای را طراحی کرده اند که "بسیار ساده ، با کیفیت تصویر بالا و ایجاد حس آرامش". سخاوتمندی Dahua عالی و کیفیت محصولات آنها بی نظیر است. "

Dahua Technology به استفاده از فن آوری های پیشرو خود ادامه می دهد تا نه تنها امنیت زنان و قربانیان خشونت های خانگی را تضمین کند، بلکه بیشتر به جوامع محلی و اهداف اجتماعی خود کمک می کند. Dahua Technology همچنان بر روی «نوآوری، کیفیت و خدمات» تمرکز خواهد کرد تا ماموریت «ایجاد یک جامعه امن و زندگی هوشمندانه» را به انجام رساند.