داهوا از پروژه "قلب شهر" خود در نمایشگاه Intersec2019 رونمایی نمود

Dahua Technology، به عنوان یکی از پیشگامان در ارائه راه حل های هوشمند مبتنی بر IoT و خدمات نظارت تصویری، استراتژی " قلب شهر" (HOC) را برای بازارهای خارج از کشور در طی سال 2019 در دبی، امارات متحده عربی، معرفی کرد. کارشناسان صنعت، مشتریان داهوا و نمایندگان داهوا، رسانه های تجاری  همه  جمع شده اند تا شاهد پروژه " قلب شهر" داهوا  باشند.

 

Xin Chen مدیرکل داهوا در بخش خاورمیانه، کنفرانس را آغاز کرد و استراتژی جدید را با مهمانان به اشتراک گذاشت.

" ارائه HOC به بازارهای خارج، علاوه بر تثبیت کردن جایگاه داهوا به عنوان پیشگام در ارائه راه حل  های هوشمند مبتنی بر IoT  و شهر هوشمند، نشان دهنده استراژی داهوا در خدمات بلندمدت ما برای بازار خاورمیانه براساس مأموریت ما برای ایجاد یک جامعه ایمن و زندگی صحیح تر است. "

 

بعد از آن، Nash Zhang، کارشناس امنیت عمومی مرکز کسب و کار Dahua، سخنرانی دقیقی درباره HOC ارائه کرد.

"شهر هوشمند در ده سال گذشته با پیشرفت سریعی در حال پیشرفت است و اکنون در حال وارد شدن به مرحله جدیدی از تکنولوژی خانه هوشمند می باشد. با این حال، بسیاری از مشکلات و چالش ها هنوز حل نشده است. به عنوان مثال، حسگرهای منفعل و اطلاعات جزئی، Data Island و تهدیدات امنیت شبکه ، چالش اصلی هستند. برای حل این مشکلات، ما ایده  HOC"" که در راستای تجربه طراحی بالا داهوا در بیش از صدها پروژه شهری است را ارائه می دهیم، و ما معتقدیم که بلوغ 5  فناوری کلیدی، هوش مصنوعی(AI)، داده های بزرگ، پردازش ابری، IoT و تکنولزی 5G باعث پیشرفت شهر هوشمند و تغییرات زیادی در زندگی ما خواهد شد. "

 

اولین Dahua, Heart of City در سال 2018 منتشر شد، موتور هوشمند توسعه شهر ی که قابلیت پشتیبانی  Full Sensing، Full Intelligence،

Full Computing و ,Ecosystem  (4Full)کامل را دارد.

 این امر موجب محقق شدن  ساختار جدید (1 + 2 + N) درچارچوب شهر هوشمند برای کاربرد در شهر می شود.

با طراحی سطح بالا بر اساس "4Full" قابلیت توسعه شهرها، دستیابی به " بهره وری، افزایش مزایا و بهینه سازی تجربه" این استراتژی شامل نوآوری های تکنولوژیک قوی، برنامه ریزی کسب و کار در سطح بالا، طراحی شبکه های دقیق و خدمات عملیاتی برای ترویج توسعه شهرها از طریق ارائه  راه حل های پیشنهادی با فن آوری هایی از قبیل هوش مصنوعی، یادگیری عمیق، IoT برای پوشش تقریبا هر جنبه ای از زندگی شهر هوشمند، که موجب بهبود عملکرد شهرها و ساخت شهر هوشمندتر است.

 

همراه با استراتژی "قلب شهر"، Dahua Technology همچنان بر روی نوآوری های تکنولوژیکی، بینش عمیق صنعت و روند تکنولوژی تمرکز خواهد کرد تا جامعه ی ایمن تر و زندگی هوشمندتر تحقق یابد.